• O nás

  - realizujeme stavebnú a obchodnú činnosť – postavíme dom podľa vašich predstáv
  - ponúkame konštrukčný Three systém® -  realizujte výstavbu kvalitne, rýchlo a s úsporou
  - plnohodnotný modulárny dom ihneď k odberu – vyriešte svoje bývanie bez čakania

Spoločnosť Meissen s.r.o. bola založená v roku 1997 v Topoľčanoch. Majiteľ a zakladateľ spoločnosti zmenil v rámci vývoja a modernizácie prístup firmy k samotnej výstavbe. Preto sa spoločnosť začala venovať okrem klasickej stavebnej činnosti aj progresívnym materiálom a novým stavebným systémom.

Spoločnosť Meissen používa inovačné stavebné prvky, ktoré pri minimálnej hrúbke dosahujú najvyššie izolačné schopnosti. Firma sa na základe výstavby nízkoenergetických budov prepracovala až k vlastnému stavebnému systému, vyvinula THREE systém®.

THREE systém® je jedinečné spojenie najmodernejších stavebných materiálov v jednom stavebnom systéme. Ide o LVL drevo (vrstvené dyhové drevo), PUR/PIR stenové panely od nemeckej spoločnosti Linzmeier a horčíkové dosky. Tieto tri materiály tvoria konštrukčný základ THREE systém®, s ktorého pomocou môžete postaviť svoj dom tak, aby splnil všetky požadované vlastnosti pre štandard pasívneho, či dokonca nulového domu s minimálnou tepelnou stratou
v zime a maximálnou ochranou pred horúčavami v lete.

Spoločnosť Meissen používa pri výstavbe moderné materiály, čo zvyšuje rýchlosť výstavby, životnosť, požiarnu odolnosť a v neposlednom rade zlepšuje pomer ceny a kvality. THREE systém® je certifikovaný podľa európskeho technického posúdenia (ETA).

V rámci vývoja a výskumu spoločnosť Meissen spolupracuje s Technickou univerzitou vo Zvolene a nemeckou spoločnosťou Linzmeier.

Najnovším prírastkom v ponuke spoločnosti Meissens.r.o. je produkt MODUL systém. Ponúka modulárne riešené bunky na báze THREE systému®, ktoré sú vzájomne kompatibilné, ponúkajú rôzne dispozičné riešenia, umožňuje variabilitu riešenia, efektivitu a ešte väčšiu rýchlosť realizácie (=dostupnéihneď). Efektívne rieši potrebu „rýchlej dostupnosti plnohodnotnéhobývania “prejednotlivca, komunitu, obec, tretí sektor, sociálne služby či marginalizované skupiny.

Na rok 2021 pripravila naša spoločnosť nový produkt: "POSTAV SI SVOJ DOM SÁM" s ponukou výroby a dodávky hrubej stavby v THREE systéme® pre developerov, stavebné firmy, živnostníkov aj súkromné osoby. Poradíme Vám pri rozhodovaní a podporíme Vás pri realizácii.

Ekológia

Three systém® pozostáva z ekologických materiálov

Rýchlosť

realizácia hrubej stavby v THREE systéme® za expresný čas

Úspora

výstavba s THREE systémom® šetrí čas, prácu a peniaze

Sídlo
 • Meissen s.r.o.

 • 17. novembra 1300
  Topoľčany 955 01

 • IČO: 36 523 453
  IČ DPH: SK 2020137130

kontakt
 • +421 903 437 322
 • +421 911 100 738
 • +421 905 783 068
 • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Vytvorila digitálna agentúra MW media s.r.o. - tvorba web stránok | www.123web.sk